Klassikaline ehk traditsiooniline ilutulestik

Klassikaline ehk traditsiooniline ilutulestik

Klassikaline ehk traditsiooniline ilutulestik on meile kõigile tuttav! Oleme seda nautinud pea kõigil suurüritustel, vabariigi aastapäevadel, mõistagi aastavahetustel, festivalidel, kontsertidel ja muudel tähtpäevadel.
Klassikaline ilutulestik on vaatemänguline, dünaamiline ja suursugune. Meisterlikult ülesehitatud ilutulestikus vahelduvad kuni 250m kõrgusel (Tallinna teletorn on kõrge 314m) avanevad imelised visuaalid – krüsanteemid, pojengid, tulevihm, palmid, täheringid jpm, vaheldudes madalamas sfääris, 90 – 120m (Oleviste kiriku kõrgus on 123,7m), laotuvate sarnaste kujunditega. Vahelduv värvigamma ja efektide dünaamika eri tasanditel, kaasates ka kuni 70m kõrgusele (hotell Olümpia on 84m kõrge) lendavaid rakette ja „Rooma küünlaid“ ning maapinna lähedal purskuvaid vulkaane ja lehvikuid, muudab professionaalselt kujundatud ilutulestiku ainulaadseks ja nauditavaks.
Õigesti ülesehitatud ilutulestik, kus on täpselt läbi mõeldud ja pürotehnikute poolt programmeeritud tulejõu areng, hoog ja kulminatsioon, tekitab meis rõõmu- ja õnnetunde, soovi oma lähedasi kallistada, ütelda midagi ilusat, lihtsalt naeratada – imelised emotsioonid, mis tihti sootuks ununenud ja mille kogemist väga vajame.
Meie pikaajaline klassikalise ilutulestiku korraldamise kogemus koos Sinu soovide ja võimalustega, aitab meil ühiselt kujundada just Sulle sobiva tulevärgi. Vastavalt toimumiskoha eripärale, ürituse iseloomule ja planeeritud eelarvele, kujundab meie professionaalne meeskond ilutulestiku, millest oled unistanud.