Pulmailutulestikud

Armunud olla on imeline, armastusel on mõõtmatu jõud. Kõikide soovide ja plaanide täitumisel saab Teie pulmapäevast kordumatu päev. Elu üks ilusam päev!

Tänapäevastes pulmatraditsioonides ei leia me naljalt enam pruudi röövi või tanutamist, peiu mõõgaga meheks löömist või veimede jagamist. Tänasteks traditsioonideks valge kleidi, pulmatordi ja pruudikimbu viskamise kõrval on kindlasti neiupõlve nime ära saatmine, kas kuumaõhupalli või kahuripauguga, leegitsevad südamed maapinnal või taevalaotuses, pruutpaari nimed või initsiaalid romantilises tulekirjas, teerada palistavad tulekosed… ja muidugi ilutulestik…

Tõsi, täiusliku pulmapäeva õnnestumine nõuab kõvasti planeerimist ja ettevalmistamist. Samas, ei tohi unustada, et see päev on Teile, kallis pruutpaar, ja see päev on Teie nägu!

Niisiis – milline on Teie nägu ja pulm? Kas ehk kammerlik ja intiimne koosviibimine vaid kõige lähedasematega, kuhu sobivad suurepäraselt tulesüdamed ja fontäänide allee? Või näiteks pulmapidu looduses kaseokste, rukkililledest pruudipärja ja hobuvankril saabuva peigmehega? Ehk hoopis pulmapidu mererannas kuumaõhupallide (kuumaõhulaternate), litrisaju ja “Rooma küünaldega”.

Või siiski pigem klassikaline pulmapidu lemmikesineja, pulmamängude, uhke tordi ja romantilise ilutulestikuga? Siis juba ehk Teie lemmikloo põhjal ilutulestikuga? Kas maapealne ja kammerlik või pigem kõrgustes ja võimsam?

Läbimõeldud ja õigesti planeeritud ilutulestik pulmapeol mõjub emotsionaalselt vabastavalt, pingeline ja kordumatu päev on lõpule jõudmas, Te olete abielus ja õnnelikud!

Ilutulestiku sünnimaal Hiinas on teada, et ilutulestik aitab eemale peletada halva ja kurja. Kallis noorpaar, Teil on käes päev, kuhu mahub vaid armastus, rõõm ja head soovid, täna alustate Te ühist teed, kus halval ja kurjal kohta ei ole…