Ilutulestiku müük ja korraldamine

 

Suure ja soodsa valiku ilutulestikke leiad meie
e-poest
!


Suur ilutulestiku laomüük

Ilutulestiku e-pood

Signature range 175 800.00 €
“Signature range 175” suur ilutulestiku patarei

800 €

Ilutulestiku patarei monte carlo
“Monte Carlo” ilutulestiku patarei

15 €

Ilutulestiku patarei suur tulevark 1
“Suur Tulevärk” ilutulestiku patarei

28 €

Ilutulestiku patarei volukunst 1
“Võlukunst” ilutulestiku patarei

50 €

Ilutulestiku patarei profikast ce
“Profikast CE” ilutulestiku patarei

32 €

Ilutulestiku patarei Pyha myristus
“Püha müristus” ilutulestiku patarei

38 €

ilutulestiku patarei kuldsed palmid uus
“Kuldsed palmid” ilutulestiku patarei

45 €

Suur ilutulestiku patarei Revolutsioon
“Revolutsioon” ilutulestiku patarei

95 €

suur ilutulestiku patarei firewshow 224 min
“Fireshow 224” suur ilutulestiku patarei

135 €

suured ilutulestiku patareid signature range 200
“Signature Range 200” ilutulestiku patarei

650 €

Ilutulestiku patarei
Suured ilutulestiku patareid
Raketid
Roomaküünlad
Vulkaanid
Taevalaternad
Muud tooted
Ilutulestiku patarei

Ilutulestiku patareid on laskudest kokku pandud paketid, kus ühe süütamisega lendab taevasse terve paketis sisalduv ilutulestik. Patarei kestus sõltub laskude arvust, võimsus patareitorude läbimõõdust ning efekt kasutatud pürotehnilise aine massist. Efektile annab värvuse lasus kasutatud metall: nt alumiinium annab hõbedased leegid ning sädemed, vask aga sinaka värvuse. Lennukõrgus: 15 – 75 m. Kestus: 10 s – 4 min.

Suured ilutulestiku patareid

Suured ilutulestiku patareid ehk profipatareid on suuremad ning võimsamad versioonid tavalistest patareidest. Nagu tavalises patareis, lendab ka profipatareis ühe süütamisega välja kogu paketis olev ilutulestik. Profipatareil on tavalisega patareiga võrreldes nii suurem ajaline kestus kui ka kõrgem lennukõrgus. Profipatareis olevaid efekte tekitavad samuti erinevad metallid ning nende kombinatsioonid. Lennukõrgus : 40 – 75 m, kestus: 1 – 4 min.

Raketid

Ilutulestikuraketid on pürotehnilised tooted, mis sisaldavad endas kahte erinevat pürotehnilist laengut. Esimene laeng annab raketile jõu, mis viib ta suunaga üles kõrgele taevasse. Teine laeng kätkeb endas jõudu, mis raketi taevas plahvatama paneb. Erinevad keemilised ühendid, mis asetsesevad raketi sees, tagavad selle, et värvused ning efektid oleks koosluste vaheldudes varieeruvad. Enamik rakette, mis taevasse lendavad, teevad seda korraliku tulejuti ning vägeva heliefktiga. Rakettide lennukõrgus sõltub eelkõige raketi suurusest. Tavalise suurusega raketi lennukõrgus on 15 – 20 m, suuremad võivad lennata ka kuni 40 m kõrgusele. Raketist välja tuleva efekti suurus sõltub nii raketi toru läbimõõdust kui ka seal sees olevast pürotehnilise aine massist.

Roomaküünlad

“Rooma küünlad” on tooted, mille seest lendavad üksteise järel välja ilutulestikupallid, igaüks neist erinevale kõrgusele. Sõltuvalt tootest võib torust välja lennata 5 kuni 100 plahvatavat kesta või tähesära. Mida suurem on “Rooma küünla” toru, seda võimsam efekt esile kerkib. Antud toodet tuleks lasta tugevama pudeli või toru seest, samas võib suruda toote ka lumme või maapinda nii, et see ümber ei kukuks. Veendu, et süütenööriga ots on ülevalpool. Efektid väljuvad “Rooma küünlast” samast otsast, kus asub süütenöör.

Vulkaanid

Vulkaanid ja fontäänid on tooted, kus sees tekkinud pürotehnilised gaasid kannavad tootest välja spetsiaalse põleva segu. See põlev segu tekitab vulkaaniefekti, mis tekitab nii-öelda tulesamba ja sädemetepilve. Koostisest sõltub, kas väljapurskuv segu on värviline, hõbedane või kuldne. Lisaefektidena võib kuulda ka vilet või praginaid. Sama klassi alla kuuluvad ka tuleringid, sumisejad, praksukuulid, välgutajad ja tulepöörised. Sellised maapealsed pöörised tekitavad pärast süütamist maapinna lähedal erinevaid põnevaid efekte.

Taevalaternad

Juba sajandeid on Aasias erinevate tähtpäevadega seoses kasutatud taevalaternaid. Kuuma õhu jõul taevasse tõusev taevalatern on kaunis, romantiline ja südamlik lahendus neiupõlvenime või südamesoovide ärasaatmiseks. Kirjuta oma soovid laternale ning saada need õhku, et need täituksid! Kasutamine: eemalda õhupall pakendist ja liiguta seda edasi-tagasi nii, et õhupall täituks õhuga. Süüta palliga kaasasolev süüterõngas ja hoia õhupalli üleval, et see ei süttiks (võimalusel tee seda kahekesi). Kui tunned, et õhupall on täitunud kuuma õhuga (ca 30 s), vabasta see õhku. Alati enne õhupalli kasutamist kontrolli tuule tugevust ja -suunda, sest kui tuul on liiga tugev, ei pruugi õhupall õhku tõusta. Leia toote kasutamiseks avar ala, et õhupall ei takerduks õhku tõustes (ca 75 m lähimast puust või hoonest). Kõige efektsema tulemuse saavutamiseks kasuta õhupalli õhtupimeduses.

Muud tooted

Lisaks ilutulestikule, mille hulka kuuluvad patareid, raketid ja “Rooma küünlad”, on ka teisi pürotehnilisi ja mittepürotehnilisi tooteid. Tõrvikud, tormikud ja mutipeletamise suitsud – neid võib samuti leida Rufi müügipunktidest. Muude toodete alla kuuluvad tooted on tavaliselt konkreetsema eesmärgi tarbeks ning ei hõlma endas sellist ettevaatustehnikat, mida tuleks järgida ilutulestiku puhul. Siiski paneme Teile südamele, et te kasutaks konkreetseid tooteid selleks ettenähtud kujul ja vastavalt kasutusjuhendile.

Previous
Next

Ilutulestike korraldamine ja müük

pexels wendy wei 1190298Oleme ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastast ning saame end uhkusega nimetada vanimaks ilutulestiku ettevõtteks Eestis! Meil on kehtiv ja nõuetekohene pürotehniliste toodete hoidmise, pürotehniliste toodete võõrandamise ja pürotehniliste toodete kasutamise tegevusluba.

Enam kui 28-aastane ilutulestike korraldamise kogemus on meid viinud pea kõikide linnade ja alevike peaväljakutele, me teame enamike mõisate ja parimate peopaikade eripära, me oskame suurejoonelised rahvapeod ja uhked festivalid lõpetada nii, nagu peab! Ja mõistagi on meie pürotehniline toodang kvaliteetne ja kontrollitud.

Õigesti kujundatud ja läbi viidud ilutulestik nõuab väga põhjalikke teadmisi ja lihvitud oskusi – ning neid meil jagub! Meie pürotehnikud on vastavalt koolitatud ja kvalifitseeritud. Ruf´i kõik pürotehnikatooted on vastavusmärgisega ehk CE-märgisega ja varustatud eestikeelse kasutusjuhendiga.

Ilutulestiku eesmärk on muuta iga sündmus, nii suur kui väike, täiesti unikaalseks – ja seda me oskame!

Me teame, et Sa vajad midagi erilist ja isikupärast. Me kirjeldame ja pakume Sulle välja erinevaid efekte ja kujundeid nii pildis kui videos, selgitame ilutulestiku dünaamika põhimõtteid, et leida just see õige värvidonaalsus, sobiv rütm ja ülesehitus, mis köidaks kogu ilutulestiku vältel ning mõistagi päädiks fantastilise finaaliga. Keerulisemad ilutulestikud vajavad täppislähenemist ja need viime ellu arvuti abil spetsiaalseid programme ja pulte kasutades.

Iga pidu ja pillerkaar peab lõppema filigraanselt, mida meenutades kangastuvad vaid meeldivad mälestused ja meie tagame selle – turvalisus on meie prioriteet!

Ilutulestik pulmas

Ilutulestik lisab teie tähtsale päevale võlu ja maagiat, mis peale silmailu kinkimise jääb kaunistama ka teie mälestusi. Kujundame ilutulestiku tellija soovist lähtuvalt, mis teeb iga ilutulestiku kordumatuks vaatemänguks: Tähtpäevad, pulmad, sünnipäevad, firmaüritused ja aastavahetused. Lisage meie abil oma üritusele rõõmu ja sära. Esita oma soov ja meie hoolitseme juba ülejäänu eest.

Eriefektid ja pürotehnilised erilahendused

Kui teil on vaja luua visuaalselt jalustrabavaid stseene, siis erinevad pürotehnilised efektid annavad selleks ideaalse võimaluse.Efektide skaala on lai nii sise-kui ka välitingumustes kasutamiseks: tuleleegid, uduleegid, tulekirjad, suitsud, fontäänid, konfetid, kosed ja kahurid ning palju muud – kontsertidele, etendustele, aktustele, vastuvõttudele, autasustamistele, tähtpäevadele ja pulmadesse.

Korralda ise ilutulestik

Öine taevas pakub ideaalse lõuendi, et sinna visandada maagiline tulemäng! Pakume suurt valikut erinevaid tooteid – säraküünaldest kuni ilutulestiku patareideni. Meilt saad ka vingeid profipatareisid, mida on lihtne ise kasutada ja mis pakuvad rõõmu igasse sekundisse. Üle Eesti saad tellida meie tooteid mugavalt e-poest või Kadaka tee 52 poodi.